Volg ons

Total Pageviews

Blog Archive

Search This Blog

Banner

Banner

Coronactiviteiten: Zelfgemaakte gebakjes voor het zorgpersoneel

Share it:
Met onze campagne “Zeg het met iets lekkers” staken vrijwilligers het zorgpersoneel in de buurt een hart onder de riem
met lekkere koekjes en gebakjes, bij wijze van krachtvoer! Onze vrijwilligers in Antwerpen, Gent, Brussel, Limburg,
Charleroi en Luik hebben in totaal 2250 heerlijke desserts bereid. Met deze brief drukte we onze dank uit aan onze Helden
van de Zorg:                                                        
 
Liefste Helden van de Zorg,

We hebben op zijn zachtst gezegd al een bizarre maand achter de rug. Thuisblijven is een zaak van levensbelang geworden! De maatregelen tegen het coronavirus laten niemand onberoerd, zeker de mensen in de zorgsector niet. Elke dag opnieuw geven jullie het beste van zichzelf in de strijd tegen het virus. Jullie beschermen ons, verzorgen ons, beademen ons en spreken ons moed toe.
Daarom willen wij met de vrijwilligers van Fedactio vzw en onze lidverenigingen, jullie een extra hart onder de riem steken. Met Fedactio werken wij sinds 2010 aan sociale cohesie en interculturele dialoog. Onze vrijwilligers hebben met veel liefde heerlijke gebakjes bereid, bij wijze van krachtvoer! Zo wensen wij onze blijk van onvoorwaardelijke steun en oeverloos respect te geven aan jullie!
 
Met al onze solidariteit,


De reacties van directie en zorgpersoneel waren werkelijk hartverwarmend! En het dienstpersoneel werd in verwend met 
lekkernijen. De medewerkers van Post NL in Limburg waren bijzonder blij met de lekkernijen
(https://www.hbvl.be/cnt/bljcr_04955667/fedactio-en-golden-rose-verwennen-personeel-van-postnl-in-sint-truiden).
Share it:

coronactiviteiten

Fedactio Activiteiten

helden van de zorg

Samenleven

zeghetmetietslekkers

Post A Comment: